Vadkerti Krónika – 2023. december 19.

Témák / megszólalók:
– Fellobbant az öröm gyertyája is – Supka Éva, Zsikla Tamás
– Adventi hétvégére várták a Soltvadkertieket a főtérre – Kissné Ország Dóra, Antal Róbert, dr. Molnár Márta, Kovács Tamás
– Finn vendégek érkeztek az általános iskolába – Leevi Ahopelto, Hannu Ala
– 31-21-re kaptak ki a női kézisek a Lajosmizseiektől – Opauszki Péter

Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal a jobb felhasználói élmény biztosítása érdekében sütiket használ. A Weboldal használatával Ön beleegyezik az ilyen adatfájlok fogadásába és elfogadja az adat és süti-kezelésre vonatkozó irányelveket. Az Uniós törvények értelmében engedélyezze a sütik használatát vagy zárja be az oldalt! Adatvédelemről itt olvashatsz bővebben.